Muafiyet Sınavı İşleyişi Hakkında (ENF-150 Temel Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı )

Bilindiği üzere ENF-150 Kodlu ve bölümlerde zorunlu okutulan Temel Bilgi Teknolojilerinin Kullanımı derslerinin Muafiyet Sınav Başvuruları e-kayıt, ek yerleştirme ve diğer kayıtlanma süreçlerinde 2020-2021 eğitim öğretim yılında yalnızca üniversitemiz https://obs.sdu.edu.tr Öğrenci Bilgi Sistemi Otomasyonu internet adresi üzerinden alındı.

 

Başvurusu alınan isme göre sıralı öğrenci listesi için tıklayınız.

İlk listede çeşitli nedenlerle olmayan öğrencilerin de yer aldığı SDÜ Öğrenci İşleri Daire Başkanlığından gelen güncel son liste için tıklayınız. (15.10.2020 16:42)

 

Listede yer alan ve https://obs.sdu.edu.tr sistemine girdiklerinde Temel Bilgi Teknolojileri Muafiyet Sınavını gören öğrencilerimiz çevrimiçi sınava katılabilecektir.

 

Sınav Adresi                       : https://obs.sdu.edu.tr

Sınav Türü                          : Çoktan Seçmeli - Çevrimiçi Sınav

Sınav Tarihi/Günü             : 16.10.2020 Cuma

Sınav Başlangıç Saati        : 10:00

Sınav Bitiş Saati                 : 10:30

 

Sınavla ilgili önemli hususlar              :

1- Sınav Başlangıç saatinden sonra sınava giriş yapılsa dahi sınav saat 10:30 da otomatik olarak biter.

2- Sınav sırasında uyulacak kurallar ve diğer tüm hususlar için, Süleyman Demirel Üniversitesi ilgili yönetmelik ve yönergeleri geçerlidir.

3- Sınav başlangıcından bitişine kadar Öğrenci Bilgi Sisteminden kaynaklı sorunlar dışında oluşabilecek olumsuzluklara karşı gerekli tedbirleri almak öğrencilerimizin sorumluluğundadır.

4- Muafiyet sınavından 60 geçer notu alan öğrenciler başarılı sayılır. Muafiyet sınavından başarısız olan öğrenciler dersleri uzaktan eğitimle almaya devam ederler. Ayrıntılı bilgi için; https://enformatik.sdu.edu.tr/tr/sss/sikca-sorulan-sorular-1185s.html

 

 

Yayın Tarihi: 15/10/2020
Okunma Sayısı: 3415