15 Kasım 2018 Perşembe

Enformatik Bölüm Başkanlığı Ders Programı ( Son Güncelleme: 25.10.2018)

24 Eylül 2018 Pazartesi 09:05 tarihinde eklendi | 1296 defa okundu

 

ENF150 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

(Lisans Öğrencileri İçin) [4+0] (Sınav Şubesi)

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Fen - Edebiyat Fakültesi Biyoloji İ.Ö. Çarşamba 09:00 12:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Türk Dili ve Edebiyatı İ.Ö. Çarşamba 09:00 12:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam Çarşamba 09:00 12:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi Çarşamba 09:00 12:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Tasarımı Öğretmenliği Çarşamba 09:00 12:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
             
             

ENF-150 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı

(Lisans Öğrencileri İçin) [3+0]

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Cuma 13:30 16:00 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube32
Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
Fen - Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Coğrafya Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube14
Coğrafya İ.Ö. Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube15
Felsefe Salı 13:30 16:00 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube19
Felsefe İ.Ö. Salı 13:30 16:00 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube19
Kimya Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Matematik Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Türk Dili ve Edebiyatı Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör. Hamit ARMAĞAN Şube22
Türk Dili ve Edebiyatı İ.Ö. Çarşamba 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube23
Güzel Sanatlar Fakültesi Halı-Kilim-Eski Kumaş Desenleri Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Tezhip Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Müzik Bilimleri Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Resim Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
           
Tekstil ve Moda Tasarımı Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Ekonometri Pazartesi 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube10
Ekonometri İ.Ö. Pazartesi 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube10
İktisat Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
İktisat İ.Ö. Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
İşletme Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
İşletme İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Kamu Yönetimi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Kamu Yönetimi İ.Ö. Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Maliye Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Maliye İ.Ö. Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Sağlık Yönetimi Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube16
Sağlık Yönetimi İ.Ö. Salı 09:00 11:30 Öğr. Gör. Hamit ARMAĞAN Şube17
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi A Şb Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube20
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi B Şb Salı 09:00 11:30 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube21
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi İ.Ö. Cuma 09:00 11:30 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube28
Sosyal Hizmet Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Turizm İşletmeciliği
1.2.öğrt.
Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Uluslararası İlişkiler Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube24
Uluslararası İlişkiler İ.Ö. Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube24
Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Çevre Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Çevre Mühendisliği İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Gıda Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Jeoloji Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Kimya Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Maden Mühendisliği .İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Tekstil Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Emine ARUĞASLAN Şube26
Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Orman Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube31
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Salı 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube18
Spor Bilimleri İ.Ö. Salı 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube18
Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Bahçe Bitkileri Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Bitki Koruma Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tarım Ekonomisi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tarımsal Biyoteknoloji Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Programları Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Tarım Ekonomisi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Zootekni Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Zootekni Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi Perşembe 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube27
Yalvaç Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe ve Finans Yönetimi Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Bankacılık ve Sigortacılık Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
             
ENF-152 Bilişim Teknolojileri [3+0]
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube11
İngilizce Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube11
Sınıf Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube11
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr. Gör. Hamit ARMAĞAN Şube12
Türkçe Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr. Gör. Hamit ARMAĞAN Şube12
             

ENF-803 ve ENF-813 Bilişim Teknolojileri ve Uygulamaları

(2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube40
             
             

ENF-804 ve ENF-814 Bilişim Teknolojileri ve Uygulamaları

(2+0 Önlisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)
 

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Adalet Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Atabey Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Eğirdir Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Gelendost Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Gönen Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Keçiborlu Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Senirkent Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Sütçüler Prof.Dr.Hasan Gürbüz Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Şarkikaraağaç Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Yalvaç Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Yenişarbademli Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Isparta Meslek Yüksekokulu Aşçılık Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Aşçılık İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Bankacılık ve Sigortacılık Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Bankacılık ve Sigortacılık İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Dış Ticaret Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Dış Ticaret İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Grafik Tasarımı Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Halkla İlişkiler ve Tanıtım İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İnsan Kaynakları Yönetimi Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İnsan Kaynakları Yönetimi İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İşletme Yönetimi Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
İşletme Yönetimi İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Lojistik Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Lojistik İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Pazarlama Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Pazarlama İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Sağlık Kurumları İşletmeciliği İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Turizm ve Otel İşletmeciliği Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Turizm ve Otel İşletmeciliği İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Cuma 10:45 12:25 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube46
Çağrı Merkezi Hizmetleri Cuma 10:45 12:25 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube46
             
             

ENF-805 Programlama Temelleri 

(2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim) (Sınav Şubesi)

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Cuma 10:50 12:30 Öğr.Gör.Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube51
             

ENF-807 Web Tasarım ve Programlama

(2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim) 

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Cuma 16:10 17:45 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube50
             

ENF-809 Temel Bilgisayar Ağları

(2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli- Uzaktan Eğitim)  (Sınav Şubesi)

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Perşembe 10:50 12:30 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube52

 

EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ

MOBİL UYGULAMALAR


TANITIM BİLGİLERİ

 


Derslere
Nasıl
katılabilirim?

Sistemler En İyi Internet Explorer 7+
sürümlerinde çalışır.Son Sürümü(9)
indirmek İçin Tıklayın ...