ENF Kodlu Derslerin Sınavları ve Diğer Ölçme ve Değerlendirme Yöntemleri

Sınavlar, ölçme ve değerlendirme işlemlerinin nasıl yapılacağı(Çevrimiçi sınav,ödev vb) ile ilgili değerlendirmeler Enformatik Bölüm Başkanlığı ders öğretim elemanlarınca karara bağlanmıştır.

Üniversitemiz akademik takviminde yapılan son güncellemeler de dikkate alınarak derslerin sınav tarihleri, sınav ve diğer ölçme değerlendirme yöntemleri ders öğretim elemanlarınca https://obs.sdu.edu.tr adresinde tanımlanarak öğrencilerimize duyurulmuştur.

Sınavlar için kullanılacak resmi, tek ve geçerli sistem adresi https://obs.sdu.edu.tr internet adresinde yer alan Süleyman Demirel Üniversitesi Öğrenci Bilgi Sistemidir.

Öğrenci bilgi sisteminde ekle/sil süreçleri dışında farklı nedenlerle ENF kodlu derslere geç kayıtlanan veya yanlış dersleri seçen öğrencilerimizin, sınavlara girememe vb olumsuz durumlarla karşılaşmaları durumunda öncelikli olarak fakülte/myo öğrenci işleri birimlerine, başvurmaları gerekmektedir.

Derslerin yürütülmesi ve derslerle ilgili tüm soru ve sorunlarınız için Enformatik Bölüm Başkanlığı ders öğretim elemanlarınıza http://uzak.sdu.edu.tr adresinden canlı derslerde ve/veya 7/24 e-posta ile ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı ve başarılı bir sınav dönemi dileriz.

Prof.Dr.Ecir Uğur KÜÇÜKSİLLE

Enformatik Bölüm Başkanı

Yayın Tarihi: 08/05/2020
Okunma Sayısı: 124
Eğitim Yönetim Sistemine Giriş