21 Ekim 2018 Pazar

ENF-150 TEMEL BİLGİ TEKNOLOJİLERİNİN KULLANIMI GÜNCELLENEN DERS PROGRAMI

24 Eylül 2018 Pazartesi 09:05 tarihinde eklendi | 963 defa okundu
ENF150 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Lisans Öğrencileri İçin) [4+0]  (Sınav Şubesi) 
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Fen - Edebiyat Fakültesi Biyoloji İ.Ö.       Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Türk Dili ve Edebiyatı İ.Ö.       Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Güzel Sanatlar Fakültesi Seramik ve Cam       Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Hukuk Fakültesi Hukuk Fakültesi       Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
Teknik Eğitim Fakültesi Yapı Tasarımı Öğretmenliği       Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube35
             
             
ENF-150 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Lisans Öğrencileri İçin) [3+0]
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Eczacılık Fakültesi Eczacılık Cuma 13:30 16:00 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube32
Eğirdir Su Ürünleri Fakültesi Su Ürünleri Mühendisliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
Fen - Edebiyat Fakültesi Arkeoloji Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Coğrafya Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör.Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube14
Coğrafya İ.Ö. Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör. Sadettin DEMİR Şube15
Felsefe Salı 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube19
Felsefe İ.Ö. Salı 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube19
Kimya Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Matematik Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Türk Dili ve Edebiyatı Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör.Dr. Hamit ARMAĞAN Şube22
Türk Dili ve Edebiyatı İ.Ö. Çarşamba 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube23
Güzel Sanatlar Fakültesi Halı-Kilim-Eski Kumaş Desenleri Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Tezhip Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Müzik Bilimleri Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Resim Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Seramik ve Cam Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
Tekstil ve Moda Tasarımı Cuma 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube29
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Ekonometri Pazartesi 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube10
Ekonometri İ.Ö. Pazartesi 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube10
İktisat Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
İktisat İ.Ö. Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube13
İşletme Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
İşletme İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Kamu Yönetimi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Kamu Yönetimi İ.Ö. Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Maliye Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Maliye İ.Ö. Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Sağlık Yönetimi Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube16
Sağlık Yönetimi İ.Ö. Salı 09:00 11:30 Öğr. Gör.Dr. Hamit ARMAĞAN Şube17
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi A Şb Salı 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube20
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi B Şb Salı 09:00 11:30 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube21
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi İ.Ö. Cuma 09:00 11:30 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube28
Sosyal Hizmet Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Turizm İşletmeciliği Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör. Ali Erten TENDERİS Şube34
Uluslararası İlişkiler Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube24
Uluslararası İlişkiler İ.Ö. Çarşamba 13:30 16:00 Öğr. Gör. Recep ÇOLAK Şube24
ENF-150 Temel Bilgi Teknolojileri Kullanımı (Lisans Öğrencileri İçin) [3+0]
Mimarlık Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Çevre Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Çevre Mühendisliği İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Gıda Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Jeoloji Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Kimya Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Maden Mühendisliği .İ.Ö. Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Tekstil Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Dr. Emine ARUĞASLAN Şube26
Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Orman Mühendisliği Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube33
Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube31
Spor Bilimleri Fakültesi Spor Bilimleri Salı 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube18
Spor Bilimleri İ.Ö. Salı 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube18
Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi Bahçe Bitkileri Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Bitki Koruma Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tarım Ekonomisi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tarımsal Biyoteknoloji Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Programları Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Tarım Ekonomisi Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Ziraat Mühendisliği Zootekni Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Zootekni Perşembe 09:00 11:30 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube30
Tıp Fakültesi Tıp Fakültesi Perşembe 13:30 16:00 Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube27
Yalvaç Büyükkutlu Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Muhasebe ve Finans Yönetimi Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
Bankacılık ve Sigortacılık Perşembe 13:30 16:00 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube25
             
ENF-152 BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube11
İngilizce Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube11
Sınıf Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr.Gör. Dr. Faruk Süleyman BERBER Şube11
Sosyal Bilgiler Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr. Gör.Dr. Hamit ARMAĞAN Şube12
Türkçe Öğretmenliği Pazartesi 13:30 16:00 Öğr. Gör.Dr. Hamit ARMAĞAN Şube12
             

ENF-803 ve ENF-813 Bilişim Teknolojileri ve Uygulamaları

 (2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)
 

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube40
             
             

ENF-804 ve ENF-814 Bilişim Teknolojileri ve Uygulamaları

(2+0 Önlisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)

FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Adalet Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Aksu Mehmet Süreyya Demiraslan Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Atabey Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Eğirdir Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Gelendost Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Gönen Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Kazım Koray ÜÇTOP Şube41
Keçiborlu Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Senirkent Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Sütçüler Prof.Dr.Hasan Gürbüz Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Şarkikaraağaç Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Şarkikaraağaç Turizm Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Uluborlu Selahattin Karasoy Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Yalvaç Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Yenişarbademli Meslek Yüksekokulu Tüm Bölümler Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube42
Isparta Meslek Yüksekokulu Aşçılık Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Aşçılık İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Bankacılık ve Sigortacılık Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Bankacılık ve Sigortacılık İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube43
Dış Ticaret Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Dış Ticaret İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Grafik Tasarımı Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Halkla İlişkiler ve Tanıtım Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
Halkla İlişkiler ve Tanıtım İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İnsan Kaynakları Yönetimi Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İnsan Kaynakları Yönetimi İ.Ö. Cuma 13:30 15:05 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube44
İşletme Yönetimi Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
İşletme Yönetimi İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Lojistik Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Lojistik İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Muhasebe ve Vergi Uygulamaları İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Pazarlama Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Pazarlama İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Sağlık Kurumları İşletmeciliği Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Sağlık Kurumları İşletmeciliği İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Turizm ve Otel İşletmeciliği Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Turizm ve Otel İşletmeciliği İ.Ö. Cuma 15:15 16:50 Öğr.Gör. Yusuf Kutlay Şube45
Uzaktan Eğitim Meslek Yüksekokulu Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Cuma 10:45 12:25 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube46
Çağrı Merkezi Hizmetleri Cuma 10:45 12:25 Öğr.Gör.Onur Mahmut PİŞİRİR Şube46
             
             
ENF-805 Programlama Temelleri  (2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)  (Sınav Şubesi)
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler       Öğr.Gör. Faruk Süleyman BERBER Şube51
             
ENF-807 Web Tasarım ve Programlama (2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli-Uzaktan Eğitim)
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler Cuma 16:10 17:45 Öğr.Gör.Murat AKÇAY Şube50
             
ENF-809 Temel Bilgisayar Ağları (2+0 Lisans Öğrencileri için Seçmeli- Uzaktan Eğitim)  (Sınav Şubesi)
FAKÜLTE BÖLÜMLER GÜN BASSAATI BITSAATI ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ŞUBE
Tüm Fakülteler Tüm Bölümler       Öğr. Gör. Sadettin DEMİR Şube52

 

EĞİTİM YÖNETİM SİSTEMİ

MOBİL UYGULAMALAR


TANITIM BİLGİLERİ

 


Derslere
Nasıl
katılabilirim?

Sistemler En İyi Internet Explorer 7+
sürümlerinde çalışır.Son Sürümü(9)
indirmek İçin Tıklayın ...